Wettbewerb!

Tym razem po polsku 🙂 Zapraszam Was gorąco do konkursu w nowej formie – mam nadzieję, że zachęcającej. Ale po kolei.

Dla kogo? Konkurs przeznaczony jest dla uczniów pracujących z podręcznikiem „Schritte international“ wydawnictwa Hueber. To wydawnictwo sponsoruje nam nagrody. Jak wiecie, „Schritte“ to kroki. I tu przechodzimy powoli do zadania.

Co trzeba zrobić? Należy opowiedzieć wymyśloną przez siebie historię, z fabułą i bohaterami, których obdarzycie charakterami czy problemami. Bohaterowie rozmawiają, przeżywają emocje etc. Historia musi kończyć się motywem kroków – kroki mogą pojawić się w wypowiedzi, na obrazie, lub w innej – dowolnej – formie. To jedyny wymóg co do treści.

A jak? Historia ma być opowiedziana przy zastosowaniu programu FOTOSTORY 3 FUER WINDOWS – program (bezpłatny) znajdziecie w Internecie. Należy go zainstalować na komputerze, i do dzieła!

Program daje możliwość obróbki zdjęć i komponowania ich z muzyką. Uwaga! Należy korzystać tylko i wyłącznie ze zdjęć i muzyki, do których posiada się prawa autorskie, lub tych, które są udostępniane w Internecie jako „free“.

Limit zdjęć dla historii: 12-20.

Terminy: zgłoszenia przyjmuję do końca listopada. Do konkursu zapraszam pojedynczo lub dwójkami. Gotowe prace, w formie elektronicznej, należy dostarczyć mi do 20. grudnia.

Wyniki ogłoszone zostaną w styczniu, wówczas rozdamy też nagrody. Sponsor przewiduje nagrody dla 3-4 najlepszych projektów. Ze swojej strony dorzucam punkty z niemieckiego w ramach „T“.

Liczę na Waszą fantazję i profesjonalne podejście do tematu! Zapraszam gorąco i życzę przyjemnej pracy!

A dla wszystkich, którzy potrzebują już w fazie początkowej wsparcia technicznego, przygotowałam krótką instrukcję pracy z programem.

Werbeanzeigen
Dieser Beitrag wurde unter Schwarzbrett, Wettbewerbe veröffentlicht. Setze ein Lesezeichen auf den Permalink.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s